Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
25.773,98 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 25783.98 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 40GB - 1TB SSD MX350 W11 PRO 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
30.722,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 30722.15 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 1TB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
31.331,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 31331.99 Lenovo V15 G2 I5 1135g7 40gb - 1tb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
31.374,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 31384.73 LENOVO V15 I5 1135g7 40gb 1tb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTXAE11 31.860,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 31860.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 40gb 1tb SSD MX350 Windows11Pro 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX27+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
31.959,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 31969 Lenovo V15 I5 1135g7 40gb 1tb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
31.997,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 32007.53 Lenovo V15 i5 1135G7 40GB 1TB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
32.525,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 32535.75 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 40Gb 1Tb Ssd Mx350 Windows11pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx27+Zettacanta 32.639,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 32639.95 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 40 GB 1 TB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX27Satıcı: Per4mance
34.746,97 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 34756.97