Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
21.149,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 21149.96 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 16GB 256GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX03+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
21.149,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 21159 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 16Gb 256Gb Ssd Mx350 Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx03+Zettacanta 21.487,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 21487.45 Lenovo V15 G2 ITL 82Kb00Gqtx-16 Intel Core i5 1135G7 15.6" 16 GB RAM 256 GB SSD Mx350 FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Magic Teknoloji
21.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21499.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 16 GB 256 GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX03 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
22.049,95 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
5 22059.95 LENOVO V15 82kb00gqtxx I5-1135g7 16gb 256gb Ssd Geforce Mx350 2gb Gddr5 15.6" Fhd Freedos Bilgisayar.Satıcı: onlinealisverisyap
23.383,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 23383.45 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 16GB 256GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
23.673,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 23673.72 LENOVO V15 G2 Itl I5-1135g7 16gb 256gb Ssd 2gb Mx350 Fdos 15.6" Fhd 82kb00hwtx008Satıcı: Weblegelsin
23.999,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 23999.95 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 16GB 256GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
24.690,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
9 24700.98 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 16GB 256GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
24.897,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 24907.33 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 16 GB 256 GB SSD 2 GB MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX03Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
27.238,18 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
11 27248.18