Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: STN TEKNOLOJİ
17.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 17509 LENOVO V15 G2 82kb00catxa2 I5-1135g7 16 Gb 256 Gb Ssd Taşınabilir BilgisayarSatıcı: STN TEKNOLOJİ
17.523,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 17523.30 LENOVO V15 G2 82kb00catxa2 I5-1135g7 16 Gb 256 Gb Ssd Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CATXA2Satıcı: STN TEKNOLOJİ
18.165,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 18165.51 LENOVO 15.6" V15 82KB00HUTX CORE i5 1135G7-8GB RAM-512GB SSD-W10 - SiyahSatıcı: Demiray Bilisim | 77 yorum
19.157,50 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 19167.5 Lenovo V15 82Kb00Hutx Intel Core i5-1135G7 15.6" 8 GB RAM 512 SSD Full HD Windows 10 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Bisistem
19.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 19499.00 LENOVO V15 G2 Itl Intel Core I5-1135g7 8gb 512gb Ssd Windows 10 Home 15.6" Fhd 82kb00hutxSatıcı: BiSistem | 4 yorum
19.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 19599.00 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00HUTX i5-1135G7 8 GB 512 GB SSD 15.6" W10H Dizüstü BilgisayarSatıcı: BiSistem | 5 yorum
19.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 19799.00