Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
19.436,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
1 19436.93 Lenovo V15 82KB00HWTX02 i5-1135G7 16GB 512SSD MX350 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
19.485,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 19485.26 Lenovo V15 82KB00HWTX02 i5-1135G7 16GB 512SSD MX350 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
20.077,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 20077.00 LENOVO V15 G2 ITL 82KB00GQTX-16 i5-1135G7 16GB 512GB SSD 2GB MX350 Freedos 15.6" FHD ( Upgrade )Satıcı: Magic Teknoloji
20.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 20640.00 Lenovo V15 82KB00HWTX02 I5-1135G7 16GB 512SSD MX350 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
21.043,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 21053 LENOVO V15 G2 ITL 82KB00GQTX-16 i5-1135G7 16GB 512GB SSD 2GB MX350 Freedos 15.6" FHD ( Upgrade )Satıcı: magicteknoloji
21.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 21499.99 Lenovo V15 G2 Itl 82KB00GQTX-16 I5-1135G7 16GB 512GB SSD 2gb MX350 Freedos 15.6" Fhd ( Upgrade )Satıcı: magicteknoloji
21.499,99 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 21509.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 16GB 512GB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX04+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
21.619,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 21629 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 16Gb 512Gb Ssd Mx350 Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx04+Zettacanta 21.964,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
9 21964.94 LENOVO V15 82kb00hwtx02 I5-1135g7 16gb 512ssd Mx350 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: emarket
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 21999.00 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 16GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
25.304,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 25314.07 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 16GB 512GB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
25.461,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 25461.37