Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
22.399,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 22399.99 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 1 TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX09 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
24.597,98 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 24607.98 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24GB 1TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX09+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
24.909,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 24919 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 24Gb 1Tb Ssd Mx350 Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx09+Zettacanta 25.439,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 25439.95 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24GB 1TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX09+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.439,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 25439.96 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 24GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
28.974,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 28974.25 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 24GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
29.589,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29589.72 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 24GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: PER4MANCE
29.602,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 29602.65 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 24GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX 11AE82KB00GQTX 29.724,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 29724.00 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 24GB 1TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & PER4 ÇANTA 82KB00GQTX179Satıcı: Per4mance
29.958,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 29958.00 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 1 TB SSD 2 GB MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX09Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
32.708,26 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 32718.26