Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
19.795,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19795.37 LENOVO V15 82kb00hwtx06 I5-1135g7 8gb 512ssd Mx350 15.6" Fullhd W10p Taşınabilir BilgisayarSatıcı: emarket
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 19999.00 Lenovo V15 82KB00HWTX06 i5-1135G7 8GB 512SSD MX350 15.6" FullHD W10P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
20.266,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 20266.56 Lenovo V15 82KB00HWTX06 i5-1135G7 8GB 512SSD MX350 15.6 FullHD W10P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
20.448,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 20448.00 LENOVO V15 82kb00hwtx06 I5-1135g7 8gb 512ssd Mx350 15.6" Fullhd W10p Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
20.723,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 20723.00 Lenovo V15 82KB00HWTX06 I5-1135G7 8gb 512SSD MX350 15.6" Fullhd W10P Taşınabilir BilgisayarSatıcı: teknoraks
21.749,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 21759 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 16 GB 2 TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX06 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
25.577,98 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 25587.98 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 16GB 2TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX06+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
26.319,00 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
8 26329 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 16GB 2TB SSD MX350 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX06+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.879,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 26879.96 Lenovo V15 G2 i5 1135G7 16GB 2TB SSD 2GB MX350 FDOS 15.6" FHD 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
31.039,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
10 31049.13