Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Per4mance
26.170,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 26170.86 Lenovo V15 i5 1135G7 16GB 512GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 HOME 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
27.295,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 27305.42 LENOVO V15 i5 1135G7 16GB 512GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 HOME 82KB00GQTX & PER4 ÇANTA 82KB00GQTX190Satıcı: Per4mance
27.372,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27372.00 Lenovo V15 Intel Core I5 1135G7 16GB 512GB SSD 2gb MX350 15.6" Fhd W11H Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX & Per4 Çanta 82KB00GQTX190Satıcı: Per4mance
29.518,92 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 29528.92 Lenovo V15 Intel Core i5 1135G7 16 GB 512 GB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX54Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
30.551,80 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 30561.8