Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
22.637,98 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 22647.98 LENOVO V15 G2 i5 1135G7 24GB - 256GB SSD MX350 W11 PRO 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
26.111,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 26111.76 Lenovo V15 G2 I5 1135g7 24gb - 256gb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
26.666,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 26676.41 LENOVO V15 I5 1135g7 24gb 256gb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTXAE05 27.267,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
4 27267.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24gb 256gb SSD MX350 Windows11Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX21+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
27.259,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 27269 Lenovo V15 I5 1135g7 24gb 256gb Ssd 2gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
27.289,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 27289.20 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
27.351,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 27351.92 LENOVO V15 G2 I5 1135g7 24gb-256gb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 7882KB00GQTXSatıcı: ALTUN ELEKTRONİK
27.471,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 27471.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core İ5 1135G7 24Gb 256Gb Ssd Mx350 Windows11pro 15.6" Fhd Tasinabilir Bilgisayar 82Kb00hwtx21+Zettacanta 27.839,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
9 27839.94 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 256GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
27.932,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
10 27942.92 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 256 GB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX21Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
29.881,45 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 29891.45