Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PER4MANCE
27.289,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 27299.2 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 512GB SSD 2 GB MX350 W11P 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTXSatıcı: Per4mance
27.331,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 27331.44 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24gb 512gb SSD MX350 Windows11Pro 15.6\" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX22+ZettaÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
27.729,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 27739 LENOVO V15 I5 1135g7 24gb 512gb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 82KB00GQTX-AE06 27.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 27898.00 Lenovo V15 I5 1135g7 24gb 512gb Ssd 2 Gb Mx350 W11p 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtxSatıcı: PER4MANCE
27.912,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 27922 LENOVO V15 G2 I5 1135g7 24gb-512gb Ssd Mx350 W11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82kb00gqtx 8882KB00GQTX 28.102,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 28102.00 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135g7 24gb 512gb SSD MX350 Windows11Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX22+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.319,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 28319.96 Lenovo V15 i5 1135G7 24GB 512GB SSD 2 GB MX350 15.6" FHD W11 PRO 82KB00GQTX & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
28.563,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 28573.8 Lenovo V15 Gen2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 512 GB SSD MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00HWTX22 ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
28.909,95 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 28919.95 Lenovo V15 G2 Intel Core i5 1135G7 24 GB 512 GB SSD 2 GB MX350 Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00GQTX22Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
32.188,81 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 32198.81