Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: C1TEKNOLOJİ | 13 yorum
12.919,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
1 12919.04 Lenovo V15 Gen2 Amd Ryzen 5 5500U 8gb 256GB SSD 15.6" Freedos Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KD0042TXSatıcı: voltronx
13.250,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 13260 Lenovo V15 G2 ALC 82KD0042TX Ryzen 5 5500U 8 GB 256 GB 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: sahinbilgisayar | 13 yorum
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 14000.00 Lenovo V15 82KD0042TX Ryzen 5 5500U 8GB 256GB SSD 15.6 FHD FreeDOSSatıcı: Erl Teknoloji
14.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 14500.00 LENOVO V15 82kd0042tx Ryzen5-5500u 8gb 256gb 15.6" Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: C1teknoloji
14.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 14599.00 Lenovo V15 G2 ALC 82KD0042TX Ryzen 5 5500U 8 GB 256 GB 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: ERLTEKNOLOJİ
15.508,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 15508.70 LENOVO V15 82kd0042tx Ryzen5-5500u 8gb 256gb 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar V15 82KD0042TXSatıcı: İCON Bilişim
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
7 16999.00 Lenovo V15 Gen2 Amd Ryzen 5 5500U 8gb 256GB SSD 15.6" Freedos Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82KD0042TXSatıcı: Ofisomi
17.583,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 17583.05 Lenovo V15 82Kd0042Tx Ryzen5-5500U 8Gb 256Gb 15.6 Inç Freedos Taşınabilir Bilgisayar SiyahSatıcı: Ofisomi
18.259,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 18259.32