Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
V15 82Tt008ptx I5-1235U 16Gb 512Gb 15.6" Windows 11 Pro Fhd Tn, Intel Iris Xe Graphics
Satıcı: indirimdehepsi
34.856,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 34856.60
Lenovo V15 82TT008PTX I5-1235U 16GB 512GB 15.6" Windows 11 Pro Fhd Tn, Intel Iris Xe Graphics
Satıcı: indirimde | 3 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 35999.00
LENOVO V15 G3 IAP 82TT008PTX i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FDOS
Satıcı: indirimde | 73 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 35999.00
LENOVO V15 G3 I5-1235u 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82tt008ptx Satıcı: Per4mance
39.547,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 39547.84
LENOVO V15 G3 I5-1235u 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82tt008ptx Satıcı: PER4MANCE
40.380,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 40380.75
Lenovo V15 G3 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS 82TT008PTX & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
41.101,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 41101.84
LENOVO V15 G3 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11 HOME 82TT008PTX & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
41.392,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
7 41402.45
Lenovo V15 G3 İ5-1235U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd W11 Home 82Tt008Ptx & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
41.434,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 41434.16
Lenovo V15 G3 i5-1235U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11 HOME 82TT008PTX & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
42.174,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
9 42174.07
LENOVO V15 G3 I5-1235u 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82tt008ptx Satıcı: Per4mancex
42.795,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
10 42805.6
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK