Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
15.681,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 15681.59 LENOVO Nb V15 G3 i5-1235U 12GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82TT00A6TX030Satıcı: notebookstore
15.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 15899.00 LENOVO Nb V15 G3 i5-1235U 12GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82TT00A6TX030Satıcı: Elmacık
15.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 15999.99 Lenovo Nb V15 G3 I5-1235U 12GB 256GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82TT00A6TX030Satıcı: notebookstore
16.149,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 16159 Lenovo Nb V15 G3 İ5-1235U 12Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar 82Tt00a6tx030Satıcı: Notebook Store
16.325,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
5 16325.86 Lenovo Nb V15 G3 i5-1235U 12GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82TT00A6TX030Satıcı: NotebookStore
16.414,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 16414.10 Lenovo V15 G3 IAP 82TT00A6TX030 i5-1235U 12 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
16.598,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 16598.02 Lenovo V15 G3 IAP 82TT00A6TX030 i5-1235U 12 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacık
16.899,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
8 16899.99 Lenovo Nb V15 G3 i5-1235U 12GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82TT00A6TX030Satıcı: notebookstore
17.190,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
9 17200