Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.661,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 21661.64 Lenovo V15 G3 I5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT30Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.224,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 22224.00 Lenovo V15 G3 I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home 82TT00HDTR BT30Satıcı: BT Teknoloji
22.653,71 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 22663.71 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb SSD 15.6" Windows 11 Home Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRH12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.949,48 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 26959.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 24GB 2TB SSD 15.6" Windows 11 Home FHD 82TT00HDTRH12+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
27.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 27509.47