Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
21.947,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 21947.49 Lenovo V15 G3 I5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT30Satıcı: Bt Teknoloji
22.412,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 22422.77 Lenovo V15 G3 I5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT46Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.635,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 22635.43 Lenovo V15 G3 I5-1235U 24 GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT46Satıcı: Bt Teknoloji
22.827,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 22837.66 Lenovo V15 G3 I5-1235U 24 GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT46Satıcı: BT Teknoloji
23.073,08 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 23083.08 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 24GB 2tb SSD 15.6" Windows 11 Pro Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRP12 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.909,48 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 28919.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 24GB 2TB SSD 15.6" Windows 11 Pro FHD 82TT00HDTRP12+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
29.499,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 29499.47