Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
18.923,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 18923.58 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40Gb 256 Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos 82Tt00hdtr Bt3Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.678,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 18678.46 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Freedos 82TT00HDTR BT3Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.261,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 19261.72 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Freedos 82TT00HDTR BT3Satıcı: Bt Teknoloji
19.425,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19435.53 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Freedos 82TT00HDTR Bt3Satıcı: BT Teknoloji
19.634,19 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 19644.19 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" Freedos Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRF13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.069,49 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 21079.49 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" FreeDos FHD Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRF13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
21.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 21509.48