Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.874,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 19874.45 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT19Satıcı: BT Teknoloji
20.136,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 20136.01 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT19Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.496,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 20496.00 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT19Satıcı: Bt Teknoloji
20.670,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 20680.21 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Home 82TT00HDTR BT19Satıcı: BT Teknoloji
20.892,32 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 20902.32 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" Windows 11 Home Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRH13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.715,48 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 23725.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" Windows 11 Home FHD 82TT00HDTRH13+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.199,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
7 24209.47