Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.273,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 20273.10 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT35Satıcı: BT Teknoloji
20.540,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 20540.16 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT35Satıcı: BT TEKNOLOJİ
20.907,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 20907.43 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT35Satıcı: Bt Teknoloji
21.085,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 21085.11 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT35Satıcı: BT Teknoloji
21.311,70 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 21321.7 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" Windows 11 Pro Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRP13 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
25.675,48 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 25685.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 40GB 256GB SSD 15.6" Windows 11 Pro FHD 82TT00HDTRP13+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.199,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
7 26209.47