Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
22.784,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 22784.68 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT31Satıcı: Bt Teknoloji
23.698,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 23708.94 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home 82TT00HDTR BT31Satıcı: BT Teknoloji
23.953,78 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 23963.78 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2tb SSD 15.6" Windows 11 Home Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRH16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.321,48 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 28331.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 40GB 2TB SSD 15.6" Windows 11 Home FHD 82TT00HDTRH16+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
28.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 28899.47