Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.304,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 23304.71 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT47Satıcı: BT TEKNOLOJİ
23.910,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 23910.86 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 2 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT47Satıcı: Bt Teknoloji
24.113,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 24123.83 Lenovo V15 G3 I5-1235U 40GB 2 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro 82TT00HDTR BT47Satıcı: BT Teknoloji
24.373,16 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 24383.16 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 40GB 2tb SSD 15.6" Windows 11 Pro Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRP16 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.281,48 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 30291.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 40GB 2TB SSD 15.6" Windows 11 Pro FHD 82TT00HDTRP16+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
30.899,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 30899.47