Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.399,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 18399.39 Lenovo V15 G3 I5-1235U 8 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT24Satıcı: BT TEKNOLOJİ
18.973,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 18973.72 Lenovo V15 G3 I5-1235U 8 GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 82TT00HDTR BT24Satıcı: Bt Teknoloji
19.135,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 19145.11 Lenovo V15 G3 I5-1235U 8 GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home 82TT00HDTR BT24Satıcı: BT Teknoloji
19.340,62 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 19350.62 Lenovo V15 G3 Iap Intel Core I5-1235U 8gb 1tb SSD 15.6" Windows 11 Home Fhd Dizüstü Bilgisayar 82TT00HDTRH03 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
23.715,48 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 23725.48 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 8GB 1TB SSD 15.6" Windows 11 Home FHD 82TT00HDTRH03+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
24.199,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24209.47 Lenovo V15 G3 IAP İntel Core i5-1235U 8GB 1TB SSD 15.6" Windows 11 Pro FHD 82TT00HDTRP03+Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
26.199,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 26199.47