Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo V15 G4 82YY0012TR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 82YY0012TR AMD Ryzen 7-7730U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD TN FreeDos Laptop 25.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 25909
Lenovo V15 G4 82YY0012TR AMD Ryzen 7-7730U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD TN FreeDos Laptop 25.899,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 25909
LENOVO V15 G4 Amd Ryzen 7 7730u 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Full Hd Freedos 82yy0012tr

Satıcı: Betaplus

27.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 27199.00
Lenovo V15 G4 82YY0012TR AMD Ryzen 7-7730U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD TN FreeDos Laptop

Satıcı: Betaplus

27.292,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 27292.02
V15 G4 AMD Ryzen 7-7730U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6" Full HD TN FreeDos Laptop 82YY0012TR 27.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 27859
Lenovo V15 G4 82YY0012TR Ryzen 7 7730U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Betaplus

28.386,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 28386.24
LENOVO 15.6" V15 G4 82YY0012TR RYZEN 7730U-8GB RAM-512GB NVME-FDOS - 8 GB - 512 GB

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 25 yorum

28.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 28909.00
Lenovo Nb V15 82YY0012TR Ryzen7 7730U 8gb 512SSD O/b 15.6 Dos

Satıcı: GamingGenTR

29.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 29229.00
LENOVO V15 G4 Amd Ryzen 7 7730u 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Full Hd Freedos 82yy0012tr

Satıcı: GamingGenTR

29.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 29259.00
Lenovo V15 G4 82Yy0012tr C56 Amd Ryzen 7-7730U 8 Gb Ddr4 512 Gb 15.6 Inç Full Hd Tn Freedos Laptop + Çanta

Satıcı: Elimar

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 30999.00
15.6" V15 G4 82Yy0012tr Ryzen 7730U-8Gb Ram-512Gb Nvme-Fdos

Satıcı: Cimete-Teknoloji

31.036,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 31036.60
LENOVO 15.6 V15 G4 82YY0012TR RYZEN 7730U-8GB RAM-512GB NVME-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

31.079,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 31089
Lenovo V15 G4 82YY0012TR AMD Ryzen 7-7730U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD TN FreeDos Laptop

Satıcı: istanbulArena

31.349,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 31349.99
Lenovo V15 G4 82YY0012TR Ryzen 7 7730U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

32.648,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 32648.64
Lenovo V15 G4 82YY0012TR AMD Ryzen 7-7730U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD TN FreeDos Laptop

Satıcı: BETA PLUS

39.177,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 39177.00

Lenovo V15 G4 82YY0012TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 82YY0012TR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo V15 G4 82YY0012TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 7730U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018: 8.7 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14.4 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2000 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

Lenovo V15 G4 82YY0012TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.