Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo V15 G4 82YY0013TR009 Laptop Fiyatları

Lenovo V15 82Yy0013tr009 Ryzen7 7730U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt010

Satıcı: Teknoraks

32.050,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 32050.50
Lenovo V15 82YY0013TR009 R7-7730U 16 GB 512 GB SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

32.430,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 32430.94
Lenovo V15 82YY0013TR009 Ryzen7 7730U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT010

Satıcı: Teknoraks

33.363,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 33363.23
Lenovo V15 82YY0013TR009 Ryzen7 7730U 16GB 512SSD 15.6 FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT010

Satıcı: Teknoraks

34.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 34033
Lenovo V15 82YY0013TR009 R7-7730U 16 GB 512 GB SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

34.779,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 34779.06
Lenovo V15 82YY0013TR009 Ryzen7 7730U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT010 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: teknoraks | 2 yorum

34.893,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 34893.00
Lenovo V15 82YY0013TR009 Ryzen7 7730U 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT010

Satıcı: Cimete Teknoloji

35.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 35149.05
Lenovo V15 82Yy0013tr009 Ryzen7 7730U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt010

Satıcı: Cimete-Teknoloji

35.334,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 35334.10
Lenovo V15 G4 Amd Ryzen 7 7730U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82YY0012TRA54

Satıcı: Arez Teknoloji | 1 yorum

36.494,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 36494.00
Lenovo V15 82YY0013TR009 Ryzen7 7730U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT010 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

36.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 36989.00
Lenovo V15 82YY0013TR009 Ryzen7 7730U 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT010 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: elimar

41.161,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 41161.20

Lenovo V15 G4 82YY0013TR009 Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 82YY0013TR009 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo V15 G4 82YY0013TR009 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 7730U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018: 8.7 saat Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):14.4 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2000 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12 OPENCL 2.2 OpenGL 4.6

Lenovo V15 G4 82YY0013TR009 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.