Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 82Yy0013tr010 Ryzen7 7730U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt011
Satıcı: Teknoraks
36.327,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 36327.00
Lenovo V15 82YY0013TR010 Ryzen7 7730U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT011 Satıcı: Teknoraks
37.558,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 37558.08
Lenovo V15 82YY0013TR010 Ryzen7 7730U 16GB 1 TB SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT011 - 16 GB
Satıcı: TM-Market | 2 yorum
38.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 38750.00
Lenovo V15 82YY0013TR010 Ryzen7 7730U 16GB 1 TB SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT011 - 16 GB
Satıcı: teknoraks | 2 yorum
39.732,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 39732.00
Lenovo V15 82Yy0013tr010 Ryzen7 7730U 16Gb 1 Tb Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt011
Satıcı: Elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 47999.00
Lenovo V15 82YY0013TR010 Ryzen7 7730U 16GB 1 TB SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT011 Satıcı: Elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 47999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK