Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 82Yy0013tr011 Ryzen7 7730U 24Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt012
Satıcı: Teknoraks
37.471,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 37471.90
Lenovo V15 82YY0013TR011 Ryzen7 7730U 24GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT012 Satıcı: Teknoraks
38.991,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 38991.65
Lenovo V15 82YY0013TR011 Ryzen7 7730U 24GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
40.788,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 40788.00
Lenovo V15 82YY0013TR011 Ryzen7 7730U 24GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: elimar
44.958,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 44958.50
Lenovo V15 82Yy0013tr011 Ryzen7 7730U 24Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt012
Satıcı: Elimar
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 44999.00
Lenovo V15 82YY0013TR011 Ryzen7 7730U 24GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT012 Satıcı: Elimar
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 44999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK