Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elmacık
20.695,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 20695.99 Lenovo V15 G4 83A1003jtx3 I5-1335U 16Gb 1Tb 15.6" Fhd FreedosSatıcı: Elmacık
20.742,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 20742.47 LENOVO V15 G4 83A1003JTX3 I5-1335U 16GB 1TB 15.6" FHD FREEDOSSatıcı: Elmacık
20.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 20999.99 Lenovo V15 G4 83A1003Jtx3 Intel Core i5-1335U 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD FHD FreeDOS NotebookSatıcı: Elmacık
21.599,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 21599.99 Lenovo V15 G4 83A1003JTX3 I5-1335U 16GB 1tb 15.6" Fhd Freedos - SiyahSatıcı: Elmacık | 2 yorum
21.899,99 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 21909.99