Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo V15 G4 Iru I7-1355U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83A100GPTR BT38
Satıcı: Bilgisayar Gezegeni | 1 yorum
41.840,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 41840.00
Lenovo V15 G4 Iru I7-1355U 24 GB 512 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83A100GPTR BT38 Satıcı: Bilgisayar Gezegeni
41.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 41590.00
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA75
Satıcı: Arez Teknoloji
43.922,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 43922.00
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 83A100GPTRA75 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
46.098,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 46098.74
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA75 Satıcı: Arez Teknoloji
49.551,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 49551.02
Lenovo V15 G4 IRU i7-1355U 24 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" FHD Windows 11 Pro Notebook 83A100GPTRAT52 Satıcı: ATATECH
49.556,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 49556.43
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi712 Satıcı: Zitek Bilişim
50.286,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 50286.35
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi712 Satıcı: Zitek Bilişim
52.933,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
8 52943
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK