Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO V15 G4 i7-1355U 40GB 512GB SSD 15.6"FHD Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83A1003NTX 016 Satıcı: AREL-BİLİŞİM
43.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 43900.00
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 40GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA76
Satıcı: Arez Teknoloji
50.301,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 50301.00
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 40GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 83A100GPTRA76 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
52.408,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 52408.87
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 40GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA76 Satıcı: Arez Teknoloji
56.333,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 56333.72
Lenovo V15 Gen4 Iru Intel Core I7-1355U 40GB 512GB SSD 15.6" Fullhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 883A100GPTR42+WEBLEGELSINÇANTA - 512 GB - 40 GB
Satıcı: Per4mance | 2 yorum
58.750,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 58750.98
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 40 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi715 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
60.562,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 60562.00
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 40 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi715 Satıcı: Zitek Bilişim
60.909,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 60909.25
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 40 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi715 Satıcı: Zitek Bilişim
64.115,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 sn önce
8 64125
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK