Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 24GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 83A100GPTRA15 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
51.261,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 51261.04
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi713 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
53.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 53109.00
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 24GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA15
Satıcı: Arez Teknoloji
53.234,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 53234.00
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi713 Satıcı: Zitek Bilişim
53.409,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
4 53409.95
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 24GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA15 Satıcı: Arez Teknoloji
55.099,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
5 55099.93
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi713 Satıcı: Zitek Bilişim
56.221,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 56231
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB Ram 1 Tb SSD Windows 11 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83A1003NTX ZI713 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
56.221,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 56221.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK