Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA18
Satıcı: Arez Teknoloji
38.993,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 38993.00
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" Fhd 83A100GPTRA18 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
43.804,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 43804.06
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi701 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
46.897,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 46897.00
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA18 Satıcı: Arez Teknoloji
47.084,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 47084.50
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi701 Satıcı: Zitek Bilişim
47.161,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 47161.80
LENOVO V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi701 Satıcı: Zitek Bilişim
49.644,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 49654
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB Ram 1 Tb SSD Freedo 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayars 83A1003NTX ZI701 + Zitek 16 GB Flash Bellek
Satıcı: Zitek Bilişim
49.644,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 49644.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK