Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 24GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA19
Satıcı: Arez Teknoloji
43.632,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 43632.00
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 24GB 1TB SSD Freedos 15.6" Fhd 83A100GPTRA19 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
48.393,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 48393.42
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi704 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
50.625,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 50625.00
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 24 GB RAM 1 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi704 Satıcı: Zitek Bilişim
50.911,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 50911.45
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 24GB 1tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA19 Satıcı: Arez Teknoloji
52.017,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 52017.55
Lenovo V15 Gen4 Iru Intel Core I7-1355U 24GB 1tb SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 883A100GPTR08+WEBLEGELSINÇANTA - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Per4mance
53.360,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 53360.98
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK