Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 40GB 2tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA40
Satıcı: Arez Teknoloji
56.391,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 56391.00
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 40GB 2TB SSD Freedos 15.6" Fhd 83A100GPTRA40 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
59.292,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 59292.92
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 40GB 2tb SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA40 Satıcı: Arez Teknoloji
63.733,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 63733.30
Lenovo V15 Gen4 Iru Intel Core I7-1355U 40GB 2tb SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 883A100GPTR14+WEBLEGELSINÇANTA - 2 TB - 40 GB
Satıcı: Per4mance
66.296,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 66296.98
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 40 GB RAM 2 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi708 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
66.774,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
5 66774.00
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 40 GB RAM 2 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi708 Satıcı: Zitek Bilişim
67.192,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 67192.00
LENOVO V15 Gen4 I7-1355U 40 GB RAM 2 TB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi708 Satıcı: Zitek Bilişim
70.692,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
7 70702
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK