Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA34
Satıcı: Arez Teknoloji
48.272,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 48272.00
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 16GB 2TB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 83A100GPTRA34 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
51.261,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 51261.04
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi711 Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
54.972,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 54972.00
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 2tb SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA34 Satıcı: Arez Teknoloji
55.099,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 55099.93
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi711 Satıcı: Zitek Bilişim
55.284,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 55284.30
Lenovo V15 Gen4 Iru Intel Core I7-1355U 16GB 2tb SSD 15.6" Fullhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 883A100GPTR34+WEBLEGELSINÇANTA - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Per4mance | 2 yorum
57.672,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 57672.98
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 2 TB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi711 Satıcı: Zitek Bilişim
58.194,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
7 58204
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK