Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo V15 G4 83A10091TR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 IRU 83A1008TTR i5-13420H 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

31.583,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 31583.06
Lenovo V15 G4 Iru 83A1008ttr I5-13420H 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar K2

Satıcı: KUANTUM SANAL

31.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 31986.00
Lenovo V15 G4 Iru 83A10091tr I5-13420H 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar K1

Satıcı: KUANTUM SANAL

31.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 31986.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A1008TTR i5-13420H 8 GB 256 GB SSD 15.6" FreeDOS K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

32.231,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 32231.87
Lenovo V15 G4 IRU 83A10091TR i5-13420H 8 GB 256 GB SSD 15.6" FreeDOS K1

Satıcı: KUANTUMSANAL

32.231,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 32231.87
Lenovo V15 G4 Intel Core I5 13420H 8gb 256GB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83A1008TTR

Satıcı: indirimde | 3 yorum

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 32999.00
Lenovo V15 G4 Intel Core I5 13420H 8 GB Ram 256 GB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro 83A1008TTR Taşınabilir Bilgisayar + Elektropasaj Çanta

Satıcı: indirimde

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 32999.00
LENOVO V15 G4 IRU 83A1008TTR i5-13420H 16 GB 256 GB SSD 15.6" FreeDOS K7

Satıcı: FarkCom

37.283,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 37283.22
Lenovo V15 G4 Iru 83A1008TTR I5-13420H 16 GB 256 GB SSD 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar K7 - Siyah

Satıcı: elimar

43.159,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 43159.40

Lenovo V15 G4 83A10091TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 83A10091TR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo V15 G4 83A10091TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 5 (802.11ac)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik MobileMark 2018: 6.4 saat 60 Dakikada Yaklaşık %80 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo V15 G4 83A10091TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.