Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA74
Satıcı: Arez Teknoloji
39.283,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 39283.00
V15 Gen4 Intel Core I7 1355U 16 Gb 512 Gb Ssd Intel Iris Xᵉ Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A1003ntxw19 + Weblegelsin Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
41.064,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 41064.10
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd 83A100GPTRA74 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
41.509,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 41509.38
Lenovo V15 Gen4 Intel Core I7 1355U 16 GB 512 GB SSD Intel Iris Xᵉ Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A1003NTXW19 + Weblegelsin Çanta Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 42999.00
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA74 Satıcı: Arez Teknoloji
44.617,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 44617.97
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi709 Satıcı: Zitek Bilişim
46.536,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 46536.70
Lenovo V15 Gen4 Iru Intel Core I7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" Fullhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 883A100GPTR32+WEBLEGELSINÇANTA - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Per4mance | 2 yorum
47.431,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 47431.98
Lenovo V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Pro 83A1003NTX Zi709 Satıcı: Zitek Bilişim
48.986,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
8 48996
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK