Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo V15 G4 83A100GPTR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA78

Satıcı: Arez Teknoloji

36.383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 36383.00
Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTR

Satıcı: Techtone Bilgisayar

37.030,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 37030.05
Lenovo V15 G4 IRU 83A100GPTR Intel Core i7 1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Notebook - Siyah

Satıcı: TedarikzoneTR | 36 yorum

37.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 37499.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100GPTR i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: meridiatech

37.599,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 37599.06
Lenovo V15 G4 Iru İntel Core İ7 1355U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd 83A100GPTRA78

Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ

38.640,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 38640.78
LENOVO 15.6 V15 G4 83A100GPTR CORE i7 1355U 16GB DDR4 RAM-512GB M2 NVME-O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

38.649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 38659
Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTR

Satıcı: MARENTA

39.040,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 39050.69
LENOVO V15 G4 IRU 83A100GPTR Intel Core i7 1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Notebook

Satıcı: TEKNOMAP BİLGİSAYAR

39.053,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 39053.85
Lenovo V15 G4 83A100GPTR IRU i7-1355U 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

39.861,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 39871
Lenovo V15 G4 IRU 83A100GPTR i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

40.531,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 40531.86
Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 83A100GPTR

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

41.394,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 41394.24
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 83A100GPTRA78

Satıcı: Arez Teknoloji

41.534,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 41534.55
LENOVO V15 G4 IRU 83A100GPTR Intel Core i7 1355U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Notebook

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

41.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 41939.00
LENOVO V15 Gen4 I7-1355U 16 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FHD Freedos 83A1003NTX Zi700

Satıcı: Zitek Bilişim

46.355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 46365
LENOVO NB V15 83A100GPTR I7-1355U 16GB 512SSD O/B 15.6 DOS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

51.485,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

15 51495

Lenovo V15 G4 83A100GPTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 83A100GPTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo V15 G4 83A100GPTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Lenovo V15 G4 83A100GPTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.