Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 83A100HXTR i7-1355U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Gti Bilişim
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 35009
Lenovo V15 G4 Iru 83A100Hxtr Intel Core I7 1355U 16Gb 1Tb Ssd Freedos 15.6'' Fhd Bilgisayar Satıcı: Gti Bilişim
35.459,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 35459.01
LENOVO V15 83A100HXTR Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FreeDos Satıcı: Gti Bilişim
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 35999.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100HXTR i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: GTI-Bilişim | 4 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 35999.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100HXTR Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: GTI BİLİŞİM
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
5 35999.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100HXTR Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Gti Bilişim
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 35999.00
V15 G4 IRU İntel Core i7 1355U 16GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD Freedos Laptop 83A100HXTR
36.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
7 36499.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100HXTR i7-1355U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: shopimode
36.565,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 36565.06
Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD 83A100HXTR Satıcı: Shopimode
36.743,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
9 36743.05
Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD 83A100HXTR
Satıcı: GTI Bilişim | 29 yorum
38.053,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
10 38053.91
Lenovo V15 G4 IRU Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6" FHD 83A100HXTR
Satıcı: OKYANUS MALATYA | 29 yorum
39.942,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
11 39942.01
LENOVO V15 83A100HXTR Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD 15.6" FreeDos Satıcı: Aison
40.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
12 40679.00
Lenovo V15 G4 IRU 83A100HXTR Intel Core i7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.827,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
13 40827.78
Lenovo V15 G4 Iru Intel Core I7 1355U 16GB 1TB SSD Freedos 15.6'' FHD 83A100HXTR Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
14 42999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK12 yorum