Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 8Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Notebook 83A100nstx Atl36 + Çanta & Mouse
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
33.371,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 33371.30
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL12 + Çanta Hediye Satıcı: Atlantis
33.579,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 33579.45
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL12 + Çanta Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
33.599,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 33599.02
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL36 + Çanta & Mouse Satıcı: Atlantis
33.923,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 33923.37
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL36 + Çanta & Mouse Satıcı: Atlantis bilgisayar
33.943,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 33943.14
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 512GB SSD Freedos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL12 + Çanta Hediye - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atlantis
34.639,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 34639.85
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 512GB SSD Freedos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL36 + Çanta & Mouse - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atlantis
34.994,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 34994.63
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK