Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 16Gb 1Tb Ssd Freedos 15.6" Notebook 83A100nstx Atl28 + Mouse Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
38.310,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 38310.70
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL28 + Mouse Hediye
38.628,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
2 38638
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 16Gb 1Tb Ssd Freedos 15.6" Notebook 83A100nstx Atl40 + Çanta & Mouse
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
38.784,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 38784.30
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL28 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
38.944,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 38944.48
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL28 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
38.967,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 38967.18
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL16 + Çanta Hediye Satıcı: Atlantis
39.082,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 39082.05
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL16 + Çanta Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
39.104,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 39104.83
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL40 + Çanta & Mouse
39.106,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
17 dk önce
8 39116
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL28 + Mouse Hediye - 1 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
40.174,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 40174.31
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 1tb SSD Freedos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL16 + Çanta Hediye - 1 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
40.316,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 40316.22
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK