Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 24Gb 2Tb Ssd Freedos 15.6" Notebook 83A100nstx Atl8
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
53.196,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 53196.50
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 24Gb 2Tb Ssd Freedos 15.6" Notebook 83A100nstx Atl20 + Çanta Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
53.670,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 53670.20
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL8
53.638,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
50 dk önce
3 53648
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL8 Satıcı: Atlantis
54.076,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 54076.61
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL20 + Çanta Hediye
54.115,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
50 dk önce
5 54125
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL32 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
54.420,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 54420.52
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 2tb SSD Freedos 15.6" Notebook 83A100NSTX Atl8 - 2 TB - 24 GB
Satıcı: atlantis
55.784,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 55784.30
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 2tb SSD Freedos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL32 + Mouse Hediye - 2 TB - 24 GB
Satıcı: atlantis
56.139,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 56139.06
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL8 Satıcı: Atlantis bilgisayar
58.813,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
9 58813.17
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD FreeDos 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL32 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
59.187,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
10 59187.21
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK