Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL48 Satıcı: Atlantis
34.576,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 34576.80
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL72 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
34.920,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 34920.71
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 512GB SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL48 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atlantis
35.668,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 35668.70
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 512GB SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL72 + Mouse Hediye - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atlantis
36.023,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 36023.47
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL48 Satıcı: Atlantis bilgisayar
37.605,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 37605.37
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL72 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
37.979,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
6 37979.41
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK