Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 8Gb 2Tb Ssd W11pro 15.6" Notebook 83A100nstx Atl74 + Mouse Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
42.471,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 42471.90
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 8Gb 2Tb Ssd W11pro 15.6" Notebook 83A100nstx Atl62 + Çanta Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
42.607,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 42607.30
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL50 Satıcı: Atlantis
42.830,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 42830.68
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL50 Satıcı: Atlantis bilgisayar
42.855,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 42855.65
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL74 + Mouse Hediye
42.824,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 42834
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL62 + Çanta Hediye
42.961,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 42971
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL74 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
43.174,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 43174.60
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL74 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
43.199,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 43199.76
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 2tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL50 - 2 TB - 8 GB
Satıcı: atlantis
44.183,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 44183.23
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 2tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL74 + Mouse Hediye - 2 TB - 8 GB
Satıcı: atlantis
44.538,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 44538.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK