Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL52 Satıcı: Atlantis
40.079,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 40079.39
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL52 Satıcı: Atlantis bilgisayar
40.102,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 40102.75
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL76 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
40.423,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 40423.31
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL76 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
40.446,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 40446.86
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 1tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL76 + Mouse Hediye - 1 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
41.699,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 41699.83
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 1tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL64 + Çanta Hediye - 1 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
41.841,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 41841.74
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK