Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL53 Satıcı: Atlantis
45.581,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 45581.99
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL53 Satıcı: Atlantis bilgisayar
45.608,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 45608.54
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL77 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
45.925,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 45925.90
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL77 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
45.952,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 45952.66
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 2tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL53 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
47.021,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 47021.42
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 2tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL77 + Mouse Hediye - 2 TB - 16 GB
Satıcı: atlantis
47.376,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 47376.19
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK