Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 24Gb 512Gb Ssd W11pro 15.6" Notebook 83A100nstx Atl78 + Mouse Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
46.870,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
1 46870.00
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 24Gb 512Gb Ssd W11pro 15.6" Notebook 83A100nstx Atl66 + Çanta Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
47.005,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 47005.40
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL54 Satıcı: Atlantis
47.301,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 47301.54
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL78 + Mouse Hediye
47.259,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
41 dk önce
4 47269
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL54 Satıcı: Atlantis bilgisayar
47.329,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 47329.11
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL66 + Çanta Hediye
47.395,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
41 dk önce
6 47405
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL78 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
47.645,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 47645.45
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL78 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
47.673,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
8 47673.22
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 512GB SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL54 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: atlantis | 1 yorum
48.795,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
9 48795.28
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 512GB SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL78 + Mouse Hediye - 512 GB - 24 GB
Satıcı: atlantis
49.150,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
10 49150.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK