Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL55 Satıcı: Atlantis
50.052,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 50052.84
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL55 Satıcı: Atlantis bilgisayar
50.082,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 50082.01
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL79 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
50.396,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 50396.75
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL79 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
50.426,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 50426.12
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 1tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL79 + Mouse Hediye - 1 TB - 24 GB
Satıcı: atlantis
51.988,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 51988.23
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 1tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL67 + Çanta Hediye - 1 TB - 24 GB
Satıcı: atlantis
52.130,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 52130.14
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK