Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL80 + Mouse Hediye
55.446,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 55456
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL56 Satıcı: Atlantis
55.555,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 55555.43
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL56 Satıcı: Atlantis bilgisayar
55.587,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 55587.80
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL68 + Çanta Hediye
55.582,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 55592
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL80 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
55.899,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 55899.34
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 24GB 2TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL80 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
55.931,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 55931.92
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 2tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL56 - 2 TB - 24 GB
Satıcı: atlantis
57.309,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 57309.81
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 24GB 2tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL80 + Mouse Hediye - 2 TB - 24 GB
Satıcı: atlantis
57.664,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 57664.58
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK