Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL73 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
37.672,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 37672.00
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL73 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
37.693,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 37693.96
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL61 + Çanta Hediye Satıcı: Atlantis
37.809,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 37809.57
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 8GB 1TB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL61 + Çanta Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
37.831,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 37831.60
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 1tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL73 + Mouse Hediye - 1 TB - 8 GB
Satıcı: atlantis
38.861,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 38861.65
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 8gb 1tb SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL61 + Çanta Hediye - 1 TB - 8 GB
Satıcı: atlantis
39.003,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 39003.56
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK