Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo V15 G4 IRU 83A100NSTXATL51 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AtlantisDogu
36.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 36390.00
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 16Gb 512Gb Ssd W11pro 15.6" Notebook 83A100nstx Atl51
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
36.720,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 36720.60
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL51
37.025,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
50 dk önce
3 37035
Lenovo V15 G4 Iru İ5-13420H 16Gb 512Gb Ssd W11pro 15.6" Notebook 83A100nstx Atl63 + Çanta Hediye
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
37.194,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 37194.20
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL51 Satıcı: Atlantis
37.328,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 37328.09
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL75 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis
37.672,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 37672.00
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 512GB SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL75 + Mouse Hediye - 512 GB - 16 GB
Satıcı: atlantis
38.861,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 38861.65
Lenovo V15 G4 Iru I5-13420H 16GB 512GB SSD W11PRO 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL63 + Çanta Hediye - 512 GB - 16 GB
Satıcı: atlantis
39.003,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 39003.56
LENOVO V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL51 Satıcı: Atlantis Doğu
39.147,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 39147.74
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL51 Satıcı: Atlantis bilgisayar
40.597,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
10 40597.66
Lenovo V15 G4 IRU i5-13420H 16GB 512GB SSD W11Pro 15.6" Notebook 83A100NSTX ATL75 + Mouse Hediye Satıcı: Atlantis bilgisayar
40.971,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
11 40971.69
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK