Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Lenovo V15 G4 83A100QRTR Laptop Fiyatları

Lenovo V15 G4 IRU 83A100QRTR i7-13620H 16 GB 1 TB M.2 SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

39.065,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 39065.46
Lenovo V15 83A100QRTR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: Teknoraks

39.985,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 39985.79
Lenovo V15 83A100qrtr I7-13620H 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Dos

Satıcı: BilgePazar

40.409,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 40409.50
Lenovo V15 G4 IRU 83A100QRTR i7-13620H 16 GB 1 TB M.2 SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: kocpa

40.419,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 40419.06
Lenovo V15 83A100QRTR Intel Core I7 13620H 16Gb Ram 1Tb Ssd 15.6" FreeDOS Notebook

Satıcı: KOÇPA BİLİŞİM SİSTEMLERİ

40.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 40849.05
Lenovo V15 83A100QRTR I7-13620H 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 16 GB

Satıcı: Alışverişdünyası-Center

40.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 40899.00
Lenovo V15 83A100QRTR Intel Core I7 13620H 16Gb Ram 1Tb Ssd 15.6" FreeDOS Notebook

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

41.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 41400.00
Lenovo V15 83A100QRTR I7-13620H 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 16 GB

Satıcı: teknoraks

41.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 41619.00
LENOVO V15 83A100QRTR i7-13620H 16GB 1TB SSD 15.6" FDOS

Satıcı: Zitek Bilişim

42.124,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 42124.00

Lenovo V15 G4 83A100QRTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo V15 G4 83A100QRTR Laptop Temel Özellikleri

Yok

Lenovo V15 G4 83A100QRTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.2 mm
• Derinlik 235.8 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Özellikleri Tümleşik
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo V15 G4 83A100QRTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.