Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BT Teknoloji
19.446,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 19446.35 Lenovo V15 G4 Iah Core I5 12500H 12GB 1 Tbssd 15.6'' Fhd Windows 11 Home 83FS001HTRAR32Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
19.224,27 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 19234.27 LENOVO V15 G4 IAH Core i5 12500H 12GB 1 TBSSD 15.6'' FHD Windows 11 Home 83FS001HTRAR32Satıcı: ARDEN-TEKNOLOJİ
19.327,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 19327.14 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 83FS001HTR BT71Satıcı: BT TEKNOLOJİ
19.793,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19793.92 Lenovo V15 G4 Iah I5-12500H 12GB 1 Tbssd 15.6" Fhd Windows 11 Home 83FS001HTR BT71Satıcı: Project Omega
19.894,00 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 19904 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500H 12GB 1 TBSSD 15.6" FHD Windows 11 Home 83FS001HTR BT71Satıcı: Bt Teknoloji
19.962,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
6 19972.21 Lenovo V15 G4 IAH i5-12500 12GB 1TB SSD 15.6 FHD W11HOME 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
20.498,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 20498.29 LENOVO V15 G4 IAH i5-12500 12GB 1TB SSD 15.6 FHD W11HOME 83FS001HTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
20.766,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
8 20766.00